MÖBLER / Bord / Rökbord 10469037
nr 1046 9037
Rökbord
med mässingsbricka, 20-tal, diameter: 66 cm, höjd: 70 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 juli 2016
kl 19:40:21
9/7 22:46:17
500 kr
16/7 17:52:25